top of page
RAINDROP.jpg

RAINDROP.....MASÁŽ DEŠŤOVÝMI KAPKAMI

Stejně jako biblické SALBOVÁNÍ také MASÁŽ DEŠŤOVÝMI KAPKAMI patří do Léčivých Doteků a stejně tak mezi Rituály jako výjimečný hluboký laskavý léčivý prožitek,

v němž se prolínají Znalosti starých Mistrů Tibetu, Moudrost severoamerických Indiánům kmene Lakota a mnohoúrovňový léčivý účinek Esenciálních Olejů.

 Tato velmi specifická komplexní harmonizující masážní metoda spojuje sílu Doteku se sílou ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ Young Living, které se kapou na tělo z výšky asi 15 cm. Oleje tak s sebou do Těla přináší léčivé Světlo Vesmíru.

 

Vdechování esenciálních olejů během masáže má zásadní vliv, neboť čich je jako jeditý ze smyslů přímo propojen s emociálním řídícím centrem. Proto oleje dokáží přímo ovlivnit to, jak se cítíme.

 

Raindrop technika působí do hloubky kostí, kloubů I páteře; dokáže uvolnit napětí a eliminovat pocity vyčerpání; přináší úlevu a regeneraci svalům; relaxuje a regeneruje; využívá silných antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností použitých esenciálních olejů, čímž pomáhá k posílení imunitního systému. Svými širokospektrálními účinky právě díky olejům, se  může zásadním způsobem podílet na léčbě dalších nejrůznějších potíží se zažíváním, při hormonálních a kožních  problémech, infektech dýchacích cest, také při nedostatečné funkci jater.

 

Více viz Raindrop

bottom of page