top of page
plod.jpg

Metamorfní technika
aneb Dotek motýla

… nevšední laskavá léčivá rozpouštějící proměňující láskyplná uvolňující prosvětlující transformující neinvazivní metoda, která proměňuje postoje k sobě, k druhým, k životu I k situacím v něm. Uvolňuje strachy, úzkosti a nedůvěru. Ostraňuje bloky na fyzické, emoční I psychické úrovni a podporuje projevení osobního Potenciálu. Ošetření Metamorfní technikou působí s jemností motýlích křídel na základní MATRICI systému Člověka. Skrze jemný dotek přes reflexní body páteře se uvolňují bloky z Prenatálu, jež nám způsobují fyzické, emoční či energetické potíže…

Je to Léčení Příběhu Duše.   

Do práce terapeutů ji předává lektorka a úžasná Bytost Jitka Třešňáková. Její kořeny je třeba hledat ve vědomé práci se Světlem, která nás vede do doby Starých Egypťanů, kteří používali Světelnou Energii a Sílu Slunce, pomocí níž dokázali rozpustit energetické bloky, léčit a harmonizovat.   

 

A tak aplikací METAMORFIKY přes reflexní zóny páteře začne Síla Světla rozpouštět a uvolňovat zanesená, zatuhlá a zablokovaná místa, kde jsou uloženy negativní zkušenosti. Tyto energetické blokády se začnou uvolňovat a do Vědomí často vstoupí obrazy nebo pocity. Z Temnoty Podvědomí jsou tak na Světlo Vědomí vytahovány potlačené Emoce. Tím je nastartován transformační Proces, v němž se buněčné struktury nově uspořádají a mění.

bottom of page