top of page
AVALONSKE LECENI PRO ŽENY.jpg

Avalónské léčení pro ženy

Ženo unavená

Ženo vyčerpaná

Ženo bolavá

Ženo smutná

Ženo zraněná

Ženo vyděšená

Ženo ztracená

Ženo zoufalá

 

zvu tě do láskyplného očistného uzdravujícího Procesu tříhodinové vědomé péče Léčení Avalonských Kněžek. Péče, která tvému Tělu dovolí se rozpadnout mimo Čas a Prostor, aby se mohlo nově poskládat pro Tady a Teď. Péče, která tě znovu propojí s tvou Vnitřní Ženou. Péče, která se dostane až na dřeň, na samé dno, která se dotkne Srdce i Duše.

 

Každá Žena potřebuje, aby někdo pečoval o její Tělo i Duši. Potřebuje se odpoutat od únavy všedního dne, bolestí Těla i Srdce. Potřebuje laskavou hloubku vědomého Doteku, aby se mohla ponořit sama do sebe, potkat se s Ženou i Dítětem uvnitř sebe sama a oživit Pramen vlastní Síly, Energie a Radosti.

 

Co je obsahem ?

  •  Ceremoniální cacao a Poselství Karet.

  • Harmonizace Zvukem terapeutických ladiček.

  • Celotělová péče teplým kokosovým olejem s aromaterapií Esenciálních olejů pro Ženu dle potřeb její Bolesti, Zámčru i Příběhu.

  • Uvolnění hlvy, pánve, páteře i kloubů končetin

  • Zavinutí a Meditace:  VODY A KNĚŽKY AVALONU

   

 

AVALONSKÉ LÉČENÍ PRO ŽENY je Dar Avalonských Kněžek... Neboť Magdalény se vrací a přináší laskavou Podporu, Péči a Dary Uzdravení... Pokud chceme vyléčit planetu, musíme vyléčit sebe; a pokud má být udraven Muž, musí být nejprve uzdravena Žena...

 

Magdalény jsou Kněžky Isis pocházející z řad Esejců a Kněžky z avalonské linie.

 “… Jsou to mocné mystičky a vzdělankyně vycvičené v umění léčit, v mystice, gnostických, keltských a dalších posvátných vědách Isis…. Magdalény nejsou jednou ženou, jsou spíš řádem vědomí a jejich cílem je dostat mužské  ženské energie opět do rovnováhy. Na planetě, kde nás všechny propojuje svělo duše. Na takové planetě, kde jsou všechny ženy znovu spojeny s posvátnou moudrostí jejich duše a jsou v souladu s jejich dělohou a tělem. Na místě, kde se odevzdáváme cyklické přírodě a přirozenému rytmu života…”

REBECCA CAMPBELL

bottom of page