top of page

Co si o mě povídají...?

Ztracená, nemocná, bolavá, vyčerpaná, jak fyzicky, ale především psychicky. Nic, žádná jiskra, pramen vyschl. Lehce po 30-tce, trochu brzy, že? A v tom jsem ji potkala..... Ženu, bohyni, čarodějku, živel, lásku, pochopení, bezpeční, obětavou a hřejivou náruč a průvodkyni. Viděla mě takovou jaká jsem, jakou jsem se narodila. Bez líčidel a masek. Žanetka mě uzdravila, doslova. Měla kompas, chytla mě za ruku a provedla mě naší cestou, která zdaleka ještě nekončí. Šly jsem pomalými, ale o to jistějšími kroky k uzdravení těla, ale především DUŠE. Když se duše trápí, trpí celé tělo. Cesta byla posetá kamínky, kameny i balvany, ale s její pomocí jsem je překonávala. Přišla touha po novém životě, po miminku. Na této cestě byly kameny větší než jsem si dokázala představit. A dnes držím v náručí zdravého syna a nemohu být vděčnější a pokornější k naší cestě a procesu. Toto a mnohem víc je dar, který tato žena má. Neumím najít slova, která by celý proces vystihla. To se musí zažít. Žanetko, děkuji za tvůj dar, děkuji za Tebe ✨

Je ráno divam se na spici křehkost vedle mě. Moje láska, moje všechno. Můj vnouček. Je to neskutečný dar tohle zažívat. Vážím si toho moc že můžu být na cestě takového uzasneho malého tvorecka světem že je mi to dovoleno. Tak jako jsem si dovolila potkat tebe. Se kterou svět dává smysl. Děkuji ti že nás s dcerou provázíš na cestě kde stále hledáme sami sebe a to dobré v nás. Jsem vděčná že vzájemný vztah rozkvetl. Je to tvoje zásluha potkat tě byl dar z nebes Jsi voda jsi žena jsi bohyně jsi čarodějka. Neskutečně díky že jsi s námi na naší cestě. Těšíme se na další putování s tebou. Zavírám oči a poslouchám jen svůj dech. Ticho láska klid a vděčnost a pokora. Mám tohle všechno a to je úplně nejvíc. Děkujeme ti. ❤❤

Ruce, ty má Žanet obdarované od Boha....ráda vzpomínám. - S. Š.

Žanetko, ještě jednou ti děkuji za dnešek! Je mi ctí nosit kousek Tvé energie pod kůží. - P. Ž. (rituální tetování)

Žanetka je Průvodkyně mého příběhu, velmi empatická, nikdy nesoudí 🫶 A má spoustu kapesníků (občas mám velkou spotřebu) 🙈 Ženské kruhy pořádané ve Vesně jsou vždy plné Ženské soudržnosti, pro mne klidu a pochopení. Každé Ženě, která se touží vrátit k Sobě, přeji zažít to, co zažívám já.🙏Úžasné je to, že jak se měním já, mění se i mé okolí. ❤Žanetka je úžasná Tatérka, Umělkyně. - P. Š.

Žanetko ty jsi spása a poklad pro nás všechny co s tebou jdeme cestou životů minulých, přítomných a budoucích. Je to vždy uklidňující, uvolňující a povznášející pocit. Děkuji Ti❤ - I. K.

Zanetko,jsem moc ráda,že jsme se na té cestě životem,potkaly...děkuji❤ - E. R.

Moje drahé zlatíčko,  jsem vděčná, že jsem tě mohla potkat. Jsi můj milovaný anděl. Děkuji 😘🙏😘- M.H.

Moc děkuji za osobní setkání ... 🙏🌹Jde z tebe krásná energie a klid🙏moc za tebe děkuji 🙏❤Ani nevíš, jak jsem rád, že nás Simča seznámila a teď vím, kde hledat odpovědi, sebe samého a hlavně pomoc a nasměrování. Opravdu děkuji 🍀🍀🍀- J. N.

... intenzivně sbírám ,procesy se dějí hodně hluboko....s láskou,Šárka, každý den děkuji,že mám kolem sebe tak krásné a inspirativní lidi a duše.

bottom of page