KDO JE BOHYNĚ

29.05.2020

KDO JE BOHYNĚ?

   Bohyně je žena, která se vynořila z hlubin sebe samé. Je ženou, která poctivě prozkoumala svou temnotu a naučila se ctít své světlo. Je ženou, která se umí zamilovat do ohromných možností, které skrývá. Je ženou, která zná kouzelná místa své duše, posvátná místa, která její duši vyživují a díky nimž dosahuje úplnosti. Je ženou, která vyzařuje světlo...

   ... Miluje krásu, světlo a lásku. Je matkou všem dětem. Životem pluje bez námahy a s půvabem.

   Umí léčit pohledem a dotekem ruky... Je ztělesněním soucitu a moudrosti. Neúnavně hledá pravdu a vždy se zajímá o něco, co ji převyšuje. Je ženou, jejímž smyslem života je směřovat stále výš a vládnout s láskou... Je si vědoma, že jejím osudem je radost a že se o ni má dělit s ostatními a léčit jejich zranění.. Je ženou, která poznala, že její partner je stejně zranitelný, ztracený a vystrašený, jako bývala ona. Porozuměla jizvám v duši muže a ví, že společně dovedou léčit jeden druhého.

   Je ženou, která přijímá sebe samu takovou, jaká je. Stejně tak přijímá druhé takové, jací jsou oni. Je schopna odpouštět si své chyby a stejně tak odpouští druhým ty jejich, i v případě, že je napadena. Je ženou, která umí požádat o pomoc, když ji potřebuje nebo pomoci druhým, je-li o to požádána. Respektuje hranice - své i druhých.

   Vidí Boha v očích každého člověka. Vidí Boha ve svých vlastních očích. Vidí Boha v každé životní situaci. Je ženou, která přijímá zodpovědnost za všechno, co ve svém životě vytvoří. Je ženou, která je za všech okolností oporou a umí rozdávat.

   Je Bohyní.                                                                                        

                                                                                                             Z textu KENYA K. STEVENSE