ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

     Access Consiousness Facelift je proces , který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a rovněž na celém těle dokáže vytvořit podobné účinky. Je velmi jemný a laskavý, dotek bez soudu. Dotek bez posuzování tělo uvolní a spustí proces změn.

    Naše tvář je zrcadlem prožívání našeho života a naše soudy a názory vytváří naši životní realitu. V každém okamžiku života můžeme zvolit nesoudit svoje tělo a tím spustit PROCES ZMĚNY. Mnoho takových procesů obsahuje ENERGETICKÝ FACELIFT, jež vedou k transformaci na všech úrovních.

CO KDYBYSTE SE ROZHODLI O SEBE PEČOVAT ?

CO KDYBYSTE OD "TEĎ" K SOBĚ BYLI LASKAVÍ ?

CO KDYBYSTE SI DOVOLILI BÝT VŠÍM, NA CO JSTE SE BÁLI JEN POMYSLET ?

   Access  Facelift jako jemný, a přesto dynamický proces těla, umožní vašemu tělu cítit se i vypadat mladší  bez chirurgických zákroků, injekcí, biorezonančních a jiných přístrojů, drahé kosmetiky či doplňků stravy. Je vhodný pro každého, kdo chce zvrátit proces stárnutí obličeje i těla, kdo chce omladit tvář, urychlit přirozené hojivé schopnosti těla, kdo chce buňkám dodat mladistvost, krásu, uvolnění a záři, která upoutá... Access Facelift navíc podporuje  celkové uzdravení, psychickou pohodu i uvolnění těla.

  Procedura  trvající  60 - 90 minut transformuje mnoho omezujících energií, hodnocení a soudů. Výsledným efektem této transformace je mazání celulární paměti, což  se promítá do obličeje, hlavy, hrudníku i těla. Jemný, vědomý, uklidňující dotek tak pracuje s buňkami vašeho těla, které obnovuje, oživuje, omlazuje  a uvolňuje z nich napětí. Facelift je vhodný pro každého -  pro ženy a muže všech věkových kategorií, nemá kontraindikace a jeho aplikaci je možno kombinovat s jakoukoliv jinou terapií. Výslednyý efekt se s každým následným sezením zvyšuje.


Účinky FACELIFTU na obličej:

•    prosvětlenost a rozzářenost obličeje

•    zlepšení elasticity kůže

•    jas očí

•    záři a kvalita vlasů

•    zpevnění a zvednutí prsou i hýždí 

•    zlepšení vitality a uvolnění napětí


   Účinky však nejsou jen ve fyzické rovině. Na energické úrovni funguje Access Facelift také na podprahových příčinách hodnocení, omezení, kontroly a stárnutí, pomáhá vypadat jinak, jednat jinak, cítit se jinak.  Vnáší do života lehkost, radost a netušené možnosti.

   Není žádný doporučený počet terapií Access Facelift. Je to jako s každou jinou terapií... Žádná vás nespasí po jedné aplikaci a také každý jsme originál.. Vše potřebuje svůj individuální čas i energii...