ACCESS BODY PROCESS

   Naše tělo je zrcadlem našeho prožívání. V těle nahromaděné a nezpracované emoce, znamenají nemoce. Nemoce na všech úrovních a ve všech formách. Do paměti našich buněk se přenáší také prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků a někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu. Prostřednictvím ACCESS TĚLESNÝCH PROCESŮ  je možné uvolnit "uzamčené" nebo "zmrzlé" emoce z našeho těla. Zároveň se člověk učí opět navázat kontakt s vlastním tělem, od něhož jsme se oddělili a přestali mu naslouchat. 

    Access zná 50 druhů tělesných procesů, které změní nastavení buněk, odstraňují chronické i akutní bolesti, uvolňují vše, co není naší podstatou a co brání tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy jsou energické, neboť primární úrovní jakékoliv změny v těle je úroveň energetická, která spustí řetězovou strukturální změnu ve všech dalších vrstvách. Tělesný proces nevybíráme podle toho, "co si myslíme, že je pro tělo vhodné", ale ptáme se těla, co by pro něj bylo vhodné.

Jaké možnosti tady jsou, které by nám umožnily přepsat informace těla až do buněčné struktury? 

Jaké by to bylo vnímat, cítit, chápat, rozumět a příijímat svoje tělo?

Co kdyby všechno v našem těle mohlo být jinak? 

   Naše tělo má vlastní vědomí o všem a s námi komunikuje, leč většina z nás s ním ztratila spojení. A co kdyby se tohle všechno mohlo změnit? Tělesné procesy umožňují, rozšiřují a usnadňují  způsob této komunikace. Po spuštění těchto procesů dokáže naše tělo  ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. 

Co kdybychom mohli vnímat a uzdravovat naše tělo?

Co kdybychom mohli skrze tělo uvolnit problémy, které v životě máme; zničit odpory, které vytváříme, abychom tak ve vědomí mohli přijít o všechno a zároveň všechno přijímat?